Office Depot, vaše perspektiva a rozvoj

str1Společnost Office Depot je evropskou jedničkou v poskytování kancelářských produktů a služeb s více než 6 000 zaměstnanci a dvěma hlavními značkami: Office Depot a Viking.
Využíváme kombinaci napřímo vlastněných poboček, joint ventures společností, strategických partnerství a maloobchodního prodeje ve Francii a Švédsku.

Společnost Office Depot založená v roce 1986 v USA na Floridě, zahájila svou činnost v Evropě v roce 1990, a to ve Spojeném království. Tam také naše přidružená značka Viking spustila v březnu 1999 svůj první evropský web pro spotřebitele a podniky. Tato událost byla považována za průlomový okamžik v daném odvětví.

Dnes působíme již ve třiceti zemích v Evropě. Společnost Office Depot má pobočky v Belgii, České republice, Francii, Irsku, Itálii, Německu, Nizozemsku, Rakousku, Slovensku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Velké Británii a prostřednictvím našich evropských obchodních partnerů v řadě dalších zemí.

V září 2016 dosáhla společnost Office Depot dohody se společností AURELIUS Group, která provedla akvizici evropských operací globální společnosti Office Depot. Transakce byla uzavřena 1. ledna 2017. 

V Česku je Office Depot největším dodavatelem kancelářských potřeb. Naše společnost navazuje na úspěšnou tradici společnosti Papirius, která zde působila od roku 1993. Během své třináctileté historie se Papirius stal nejvýznamnějším dodavatelem kancelářského zboží nejen v České republice, ale postupně také na Slovensku. V zájmu dalšího rozvoje společnosti došlo v roce 2007 ke spojení s americkou nadnárodní korporací Office Depot a od 1. 1. 2017 přešla naše společnost pod křídla investičního fondu AURELIUS.


Jste zde: Úvod Zaměstnanecké výhody Základní informace

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz