Office Depot, vaše perspektiva a rozvoj

str1 Jsme přední evropskou společností v poskytování kancelářských produktů a služeb s více než 4 000 zaměstnanci. Využíváme kombinaci napřímo vlastněných poboček, joint ventures společností, strategických partnerství a maloobchodního prodeje ve Francii a Švédsku.

V Česku je Office Depot největším dodavatelem kancelářských potřeb a řešení pro kanceláře. Naše společnost navazuje na úspěšnou tradici společnosti Papirius, která zde působila od roku 1993. Během své třináctileté historie se Papirius stal nejvýznamnějším dodavatelem kancelářského zboží nejen v České republice, ale postupně také na Slovensku. V zájmu dalšího rozvoje společnosti došlo v roce 2007 ke spojení s americkou nadnárodní korporací Office Depot.

Zakladatelé společnosti Papirius, Petr Sýkora a Jan Černý, po prodeji své firmy Office Depotu založili nadaci Dobrý Anděl. Věříme v pomoc jeden druhému, a proto ze všech papírů značky Office Depot posíláme malou část nadaci Dobrý Anděl. V roce 2018 jsme věnovali půl milionu korun a pomohli tak lehčímu životu rodinám, které finanční pomoc opravdu potřebují. Stejně tak je i mezi našimi zaměstnanci spousta andělů, kteří sami každý měsíc přispívají.

Jste zde: Úvod O nás Základní informace

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz