CSR – Jsme odpovědná firma

Naším cílem je mít něco víc než jen zboží a perfektní služby. Proto usilujeme o minimalizaci ekologických a sociálních dopadů, které naše aktivity, produkty a služby mají.

Vracíme přírodě, co nám dává
Nabízíme rozsáhlý sortiment výrobků přátelských k životnímu prostředí. Výjimkou není ani náš
katalog (100% recyklovaný papír). A také krabice, v nichž od nás obdržíte vybrané zboží (70% recyklovaný papír).
Zákazníkům rovněž nabízíme zpětný odběr tonerových a inkoustových kazet. Za dobu existence tohoto recyklačního programu jsme jich v Evropě přijali přes 15 milionů.

Stromy pro život
Za každých 50 prodaných balíků kopírovacího papíru PAPIRIUS nebo OFFICE DEPOT vysadíme strom. Od roku 2003, kdy projekt Stromy pro život odstartoval, jsme lesy obohatili o 565 406 stromů.

Jsme Dobří andělé
Ze všech papírů značky Office Depot posíláme malou část nadaci Dobrý anděl. V roce 2018 jsme věnovali půl milionu korun a pomohli tak lehčímu životu rodinám, které finanční pomoc opravdu potřebují. Stejně tak je i mezi našimi zaměstnanci spousta andělů, kteří sami každý měsíc přispívají.

Pomáháme klokánkům
Díky každoroční tombole, kterou pořádá náš zákaznický servis, předáváme nemalou částku dětem z hostivického Klokánka. V roce 2018 jsme na lístcích vybrali krásných 41 500 Kč a umožnili tak nákup spousty věcí pro děti.

Pomáháme maminkám a OZP
Podporujeme naše kolegy, kteří se starají o rodinu. Přednostně jim nabízíme možnost pracovat na projektech a brigádách, aby se jim jednou lépe vracelo do práce. Kromě maminek podporujeme i OZP, které zaměstnáváme hned na několika oddělení, a jsou pro nás nepostradatelnou pomocí.

Jste zde: Úvod O nás CSR – Jsme odpovědná firma

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz