Proces adaptace

shutterstock 12247243Pokud jsme si plácli, my vás přivítali na palubě, začíná proces adaptace každého nováčka. V Office DEPOT klademe důraz na přátelskou kulturu, profesionalitu a hlavně náš zákazník stojí vždy na prvním místě.

Aby mezi nás zapadnul každý nováček, mohl nést do budoucna plnou odpovědnost za svá rozhodnutí a výsledky své práce, chceme dát novým kolegům co nejvíce hned na vstupu.

Kromě toho, že se s vámi potká jednatel společnosti, tak vás v rámci úvodního školení seznámíme s naší historií, co děláme, jak to děláme a hlavně proč to tak děláme. Budete mít šanci poznat klíčová oddělení, jejich procesy a hlavně své nové kolegy.

Během svého zaškolení poznáte své úkoly a cíle, ale zaměříme se i na kompetence, které vás rychle dovedou k dobrým výsledkům práce. Budeme se vám věnovat v rámci interního školení, hodně času s vámi stráví váš nadřízený a zkušení kolegové.

Po 3 měsících se budeme na oplátku zajímat o to, jak se vám u nás líbí, o vaše nápady na zlepšení procesů, ale i jak udržet dobrou náladu na pracovišti.  Kromě vyhodnocení zkušební doby s nadřízeným vás čeká setkání s vedením společnosti, kde budete otevřeně diskutovat, co vás těší, ale třeba i zmiňované nápady.  

Jste zde: Úvod Nábor / adaptace Proces adaptace

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz