Obchodní a manažerská akademie

shutterstock 38501848

Po svém nástupu obchodník prochází Úvodním školením, které je zaměřeno hlavně na poznání klíčových produktů, služeb, našich systémů, procesů a na podporu prodeje. Po krátké době, kdy společně se svými kolegy poznává naše zákazníky a dynamiku našeho  přístupu k zákazníkům vstupuje do Obchodní akademie.

Obchodní akademie je připravena na míru našemu businessu a je vícemodulová. Tak jak roste zkušenost obchodníka, tak se otevírají nové obzory a možnosti v poznávání umění obchodovat.

Prvně se v ní obchodníci seznámí s naším očekáváním na jeho přístup k zákazníkům a poznává klíčové techniky prodeje. Následně se věnujeme všem fázím obchodu do detailu a hlavně v praktických příkladech.

Každý obchodník tak má šanci poznat jak se efektivně na své schůzky připravit, jak oslovit správné zákazníky a následně je dobře poznat. Zaměřujeme se i na nové trendy ve vztahovém managementu a přístupy k uzavírání obchodu. Náš obchod není nátlakový, ale konzultativní a vztahový. O to větší nároky klademe na projev našich obchodních zástupců a tím spíš Key Account Managerů.

Poznatky z obchodní akademie obchodníci pilují hlavně v praxi, kdy se jim věnují regionální manažeři při spolujízdách. Rozvoj v praxi je provázaný s  teorií z akademie a tím neztrácíme

Manažerská akademie

Je srdcem našeho systému rozvoje a vzdělávání. Naším cílem je připravit vedoucí zaměstnance všech úrovní na svou roli manažera a leadera.

V rámci interní akademie jsou a budou neustále připravované praktické moduly, které si kladou za cíl podporu kompetencí manažerů a to nejen v oblasti sdělování cílů, efektivní práce se zdroji, zadávání úkolů a jejich pravidelné kontroly, budování a rozvoji týmů, poskytování zpětné vazby, ale naší snahou je ukazovat, jak jít příkladem a kolegy inspirovat.

Seniorní management se zaměřuje hlavně na rozvoj leadershipu, představení vizí a podpory našich hodnot a kultury ve společnosti. Programy pro seniorní management připravujeme ve spolupráci s externími dodavateli. 

Jste zde: Úvod Kariérní rozvoj Obchodní a manažerská akademie

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz