Office Depot, vaše perspektiva a rozvoj

Office Depot je přední evropskou společností v poskytování kancelářských produktů a služeb s více než 4 000 zaměstnanci a dvěma hlavními značkami: Office Depot a Viking.

V Česku je Office Depot největším dodavatelem kancelářských potřeb. Naše společnost navazuje na úspěšnou tradici společnosti Papirius, která zde působila od roku 1993. Během své třináctileté historie se Papirius stal nejvýznamnějším dodavatelem kancelářského zboží nejen v České republice, ale postupně také na Slovensku. V zájmu dalšího rozvoje společnosti došlo v roce 2007 ke spojení s americkou nadnárodní korporací Office Depot a od 1. 1. 2017 přešla naše společnost pod křídla investičního fondu AURELIUS.

Jsme nejrychleji rostoucí společností v oboru v Evropě. Společně s námi můžete růst i Vy. Nyní pro náš tým hledáme schopného kolegu či kolegyni.

Product manager

Do oddělení merchandisingu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Product Manager.

Co na vás čeká?

Smysluplná práce. Příprava Go To Market strategie pro svěřené kategorie, vyjednávání podmínek s dodavateli a ostatními obchodními partnery, cenotvorba, spolupráce na přípravě marketingového plánu, školení obchodního týmu, reporting, podpora obchodního týmu a podobně. A také zajímavé finanční ohodnocení, naše benefity a firma, která pomáhá ostatním být nejlepší ve svém businessu. To není málo.

Co budete potřebovat?

Zkušenost ze segmentu Kancelářských potřeb. Prokazatelnou zkušenost s rozvojem nových obchodních příležitostí. Umění dobře se rozhodovat, výborné analytické schopnosti a odvahu převzít zodpovědnost za výsledky a odvedenou práci. Angličtinu slovem i písmem.

Kdo na vás čeká?

Tým produktových managerů, koordinátorů a další milí kolegové u nás v Office Depot 🙂

A co vám ještě nabízíme?

  • služební auto i pro soukromé užívání
  • notebook, služební telefon
  • přátelskou a otevřenou atmosféru
  • zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • vnitrofiremní i externí vzdělávací programy
  • motivující platového ohodnocení
  • zajímavé zaměstnanecké výhody
  • možnost podílet se na mezinárodní expanzi společnosti

Pokud Vás naše nabídka oslovila a hledáte místo, kde stojí za to být, staňte se členem našeho týmu a pojďte s námi růst. Svůj životopis a motivační dopis nám zašlete na níže uvedený kontakt.

Kontakt

OFFICE DEPOT s.r.o.
Lucie Hašková
Jste zde: Úvod Detail pozice

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz