Office Depot, vaše perspektiva a rozvoj

Office Depot je přední evropskou společností v poskytování kancelářských produktů a služeb s více než 4 000 zaměstnanci a dvěma hlavními značkami: Office Depot a Viking.

V Česku je Office Depot největším dodavatelem kancelářských potřeb. Naše společnost navazuje na úspěšnou tradici společnosti Papirius, která zde působila od roku 1993. Během své třináctileté historie se Papirius stal nejvýznamnějším dodavatelem kancelářského zboží nejen v České republice, ale postupně také na Slovensku. V zájmu dalšího rozvoje společnosti došlo v roce 2007 ke spojení s americkou nadnárodní korporací Office Depot a od 1. 1. 2017 přešla naše společnost pod křídla investičního fondu AURELIUS.

Jsme nejrychleji rostoucí společností v oboru v Evropě. Společně s námi můžete růst i Vy. Nyní pro náš tým hledáme schopného kolegu či kolegyni.

Obchodní referent/ka zákaznického centra

Rádi telefonujete, jste pečliví, systematičtí, ochotní a bude vás bavit dobrý servis našim zákazníkům? Pracujete dobře s počítačem? Bydlíte v okolí Hostivice (Praha - západ)? Pak je tato nabídka právě pro vás.

Co nabízíme?

  • Dobře sehraný kolektiv
  • Důkladné vstupní zaškolení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Pěknou terasu, kde si můžete za slunných dnů sníst s kolegy oběd či dát kávu

..a pozdrav "Ahoj" uslyšíte u nás nejčastěji

Vaší náplní práce bude především

  • Poskytování servisu zákazníkům o produktech a službách
  • Příjem a fakturace telefonických a písemných objednávek
  • Příjem reklamací

Pokud Vás naše nabídka oslovila a hledáte místo, kde stojí za to být, staňte se členem našeho týmu a pojďte s námi růst. Svůj životopis a motivační dopis nám zašlete na níže uvedený kontakt.

Kontakt

OFFICE DEPOT s.r.o.
Lucie Hašková
Jste zde: Úvod Detail pozice

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz