Office Depot, vaše perspektiva a rozvoj

Office Depot je přední evropskou společností v poskytování kancelářských produktů a služeb s více než 4 000 zaměstnanci a dvěma hlavními značkami: Office Depot a Viking.

V Česku je Office Depot největším dodavatelem kancelářských potřeb. Naše společnost navazuje na úspěšnou tradici společnosti Papirius, která zde působila od roku 1993. Během své třináctileté historie se Papirius stal nejvýznamnějším dodavatelem kancelářského zboží nejen v České republice, ale postupně také na Slovensku. V zájmu dalšího rozvoje společnosti došlo v roce 2007 ke spojení s americkou nadnárodní korporací Office Depot a od 1. 1. 2017 přešla naše společnost pod křídla investičního fondu AURELIUS.

Jsme nejrychleji rostoucí společností v oboru v Evropě. Společně s námi můžete růst i Vy. Nyní pro náš tým hledáme schopného kolegu či kolegyni.

Recepční

Koho hledáme a co Vás čeká?

Hledáme přátelského, pracovitého kolegu/kolegyni s úsměvem na tváři.
Čeká vás denní komunikace napříč firmou i s klienty, kteří přichází na jednání včetně přijímání telefonických hovorů.

Od Vás očekáváme

- příjemné vystupování, komunikativnost
- zájem o práci
- schopnost samostatné práce
- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
- uživatelská znalost PC

Co nabízíme

- přátelskou a otevřenou atmosféru
- motivující platové ohodnocení
- nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila a hledáte zajímavou brigádu v příjemném prostředí, přihlašte se. Svůj životopis zašlete na níže uvedený kontakt.

Kontakt

OFFICE DEPOT s.r.o.
Jana Kornacki
Telefon: 311 614 169
Jste zde: Úvod Detail pozice

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz