Office Depot, vaše perspektiva a rozvoj

Office Depot je přední evropskou společností v poskytování kancelářských produktů a služeb s více než 4 000 zaměstnanci a dvěma hlavními značkami: Office Depot a Viking.

V Česku je Office Depot největším dodavatelem kancelářských potřeb. Naše společnost navazuje na úspěšnou tradici společnosti Papirius, která zde působila od roku 1993. Během své třináctileté historie se Papirius stal nejvýznamnějším dodavatelem kancelářského zboží nejen v České republice, ale postupně také na Slovensku. V zájmu dalšího rozvoje společnosti došlo v roce 2007 ke spojení s americkou nadnárodní korporací Office Depot a od 1. 1. 2017 přešla naše společnost pod křídla investičního fondu AURELIUS.

Jsme nejrychleji rostoucí společností v oboru v Evropě. Společně s námi můžete růst i Vy. Nyní pro náš tým hledáme schopného kolegu či kolegyni.

PRACOVNÍK / PRACOVNICE EXPEDICE

Hledáte stabilní zázemí, férové jednání a možnost svým nasazením ovlivnit výši své mzdy?
Máte chuť na sobě pracovat a získávat zkušenosti v moderní logistické firmě?
Vyhovuje Vám odpolední směna v čase 14:15 – 22:45?

Přidejte se k nám!

Office DEPOT je stabilní společnost, zaměřená na kvalitu a servis zákazníkům.
Do nejmodernějšího skladu kancelářských potřeb v České republice hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří se chtějí dále rozvíjet nebo se naučit oboru skladnictví. V našem distribučním centru v Hostivici Vás čeká komplexní zaučení a přátelské pracovní prostředí. AHOJ je u nás běžný pozdrav.

Jaké úkoly můžete očekávat?

S nasazením se věnujete zakázkám, které si naši zákazníci dnes objednali.
Odpovídáte za to, aby zboží bylo v pořádku a zakázka kompletní.
Jste zodpovědní za Vaší část skladu, tak aby byla vždy uklizená, bezpečná a snadno přístupná.
Každodenní zodpovědnost za to, že Vy i Vaši kolegové dodržujete skladový koncept, pravidla bezpečnosti i pracovní předpisy.

Co u nás najdete?

Jako odměnu za Vaši práci Vám nabízíme mzdu až 21.000 Kč, 5 týdnů dovolené, stravenky, občerstvení na pracovišti, výhodné tarify od mobilního operátora, výhodné zaměstnanecké nákupy.
Roční a půlroční odměny za výsledky (až 12 000 Kč za rok)
Vážíme si našich lidí, a tak je rádi odměňujeme za loajálnost, například dárkovými poukazy či možnosti získání řidičského oprávnění na VZV již po roční spolupráci. Dodržování zákoníku práce je pro nás samozřejmostí.

Jak na to?

POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS NEBO PŘIJĎTE, stavte se u nás na DOBRÉ KAFE, zavolejte. PROVEDEME Vás skladem a ukážeme, co Vás u nás čeká.

Kontakt

OFFICE DEPOT s.r.o.
Jana Kornacki
Telefon: 311 614 169
Jste zde: Úvod Detail pozice

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz