Office Depot, vaše perspektiva a rozvoj

Office Depot je přední evropskou společností v poskytování kancelářských produktů a služeb s více než 4 000 zaměstnanci a dvěma hlavními značkami: Office Depot a Viking.

V Česku je Office Depot největším dodavatelem kancelářských potřeb. Naše společnost navazuje na úspěšnou tradici společnosti Papirius, která zde působila od roku 1993. Během své třináctileté historie se Papirius stal nejvýznamnějším dodavatelem kancelářského zboží nejen v České republice, ale postupně také na Slovensku. V zájmu dalšího rozvoje společnosti došlo v roce 2007 ke spojení s americkou nadnárodní korporací Office Depot a od 1. 1. 2017 přešla naše společnost pod křídla investičního fondu AURELIUS.

Jsme nejrychleji rostoucí společností v oboru v Evropě. Společně s námi můžete růst i Vy. Nyní pro náš tým hledáme schopného kolegu či kolegyni.

SKLADNÍK / SKLADNICE až 21.000 Kč měsíčně

HLEDÁTE STABILITU, ZÁZEMÍ A DOBRÉ ZACHÁZENÍ?
VYHOVUJE VÁM ZAČÁTEK PRACOVNÍ SMĚNY V 10.15 NEBO VE 14.15?
NEVADÍ VÁM MANUÁLNÍ PRÁCE A UMÍTE ZA NÍ VZÍT?
POTŘEBUJETE ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK?
PŘIDEJTE SE K NÁM!

Nabízíme

Mzdu až 21.000 Kč hrubého měsíčně
5. TÝDNŮ DOVOLENÉ
PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ
PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU PRO ZAMĚSTNANCE S BYDLIŠTĚM MIMO HOSTIVICI
STRAVENKY
OBČERSTVENÍ na pracovišti
Atraktivní MOBILNÍ TARIFY
Výhodné ZAMĚSTNANECKÉ NÁKUPY

Vážíme si našich lidí, a tak je rádi odměňujeme za loajálnost, například dárkovými poukazy či možnosti získání řidičského oprávnění na VZV již po roční spolupráci. Dodržování zákoníku práce je pro nás samozřejmostí.

Co Vás čeká?

Práce v teplém a suchém prostředí u moderní linky
Pracovní směna v časech od 10:15 do 18:45 nebo od 14.15 do 22:45
Příprava zakázek dle objednávek
Manipulace s drobnějším zbožím vhodná pro ženy
Péče o Vaši část skladu
Starost o dodržování skladového konceptu, bezpečnosti práce i pracovní předpisy

U nás nemusíte mít zkušenosti z obdobné pozice. Fajn tým se o Vás postará.

Jak na to?

POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS NEBO PŘIJĎTE, stavte se u nás na DOBRÉ KAFE, zavolejte. PROVEDEME Vás skladem a ukážeme, co Vás u nás čeká.

Kontakt

OFFICE DEPOT s.r.o.
Jana Kornacki
Telefon: 311 614 169
Jste zde: Úvod Detail pozice

Potřebujete pomoc?

Dotazy a přání volejte v pracovních dnech
od 8:00 do 17:00

Tel.: 311 614 111
Website: www.online.officedepot.cz